Mixér Feel-Maestro MR-564 5 v 1 0,6 l 300 W černý
Kód: AGDMEOMIB0007Detailní popis produktu
Mixér Feel-Maestro MR-564 5 v 1 0,6 l 300 W černý| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Příkon | 300 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Materiál ostří | Nerezová ocel |
| Barva | Černá |
| Odměrka | Ano |
| Model | Ruční mixér |
| Vyjímatelná miska | Ano |
| Počet rychlostí | 2 |
| Pulzní spínač | Ano |
| Obsah nádoby | 0,6 l |
| Obsah balení | Blender, Drátěná metla, Šálek na krájení, Opatření |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 4820096556603 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Příkon: | 300 W |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Materiál ostří: | Nerezová ocel |
| Barva: | Černá |
| Odměrka: | Ano |
| Model: | Ruční mixér |
| Vyjímatelná miska: | Ano |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Pulzní spínač: | Ano |
| Obsah nádoby: | 0,6 l |
| Obsah balení: | Blender, Drátěná metla, Šálek na krájení, Opatření |
