Braun MultiQuick 9 MQ9147X mixér
Kód: AGDBRAMIB0086Detailní popis produktu
Braun MultiQuick 9 MQ9147X mixér| Nádobka | Ano, 600 l |
| Příkon | 1200 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Model | Ruční mixér |
| Barva | Nerezová ocel, Černá |
| Ergonomický úchop | Ano |
| Barva kontrolního panelu | Nerezová ocel |
| Délka šňůry | 1,2 m |
| Snadné uchopení | Ano |
| Neobsahuje | Bisfenol A |
| Počet rychlostí | 3 |
| Kapacita otočné misky | 0,35 l |
| Obsah nádoby | 0,6 l |
| Sekáček | Ano |
| Turbo | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Mlýnek | Ano |
| Uzamykání | Ano |
| Drcení ledu | Ano |
| Šlehací metličky | Ano |
| Šlehač | Ano |
| Materiál sklenic(e) | Plast |
| Materiál mixovací mísy | Plast |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 8021098775153 |
| Nádobka: | Ano, 600 l |
| Příkon: | 1200 W |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Model: | Ruční mixér |
| Barva: | Nerezová ocel, Černá |
| Ergonomický úchop: | Ano |
| Barva kontrolního panelu: | Nerezová ocel |
| Délka šňůry: | 1,2 m |
| Snadné uchopení: | Ano |
| Neobsahuje: | Bisfenol A |
| Počet rychlostí: | 3 |
| Kapacita otočné misky: | 0,35 l |
| Obsah nádoby: | 0,6 l |
| Sekáček: | Ano |
| Turbo: | Ano |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Mlýnek: | Ano |
| Uzamykání: | Ano |
| Drcení ledu: | Ano |
| Šlehací metličky: | Ano |
| Šlehač: | Ano |
| Materiál sklenic(e): | Plast |
| Materiál mixovací mísy: | Plast |
