Braun MultiQuick 7 MQ 7045X 1,25 l Ponorný mixér 1000 W Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDBRAMIB0078Detailní popis produktu
Braun MultiQuick 7 MQ 7045X 1,25 l Ponorný mixér 1000 W Černá, Nerezová ocel| Vyjímatelná miska | Ano |
| Uzamykání | Ano |
| Model | Ponorný mixér |
| Barva | Černá, Nerezová ocel |
| Snadné uchopení | Ano |
| Délka šňůry | 1,2 m |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| Certifikace | CE |
| Příkon | 1000 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Výška | 390 mm |
| Hloubka | 68 mm |
| Hmotnost | 860 g |
| Šířka | 68 mm |
| Velikost vnitřního balení | 4 kusů |
| Hloubka balení | 592 mm |
| Šířka balení | 374 mm |
| Výška balení | 421 mm |
| Hmotnost včetně balení | 10,2 kg |
| Neobsahuje | Bisfenol A |
| Obsah nádoby | 1,25 l |
| Sekáček | Ano |
| Typ ovládání rychlosti | Plynulý |
| Kapacita otočné misky | 0,35 l |
| Drcení ledu | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Šlehač | Ano |
| Odměrka | Ano |
| Množství na vrstvu | 64 kusů |
| Množství na kartonové balení | 4 kusů |
| Váha hlavního obalu | 10,3 kg |
| Délka vnějšího kartonu | 592 mm |
| Materiál ostří | Nerezová ocel |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 8021098774637 |
| Vyjímatelná miska: | Ano |
| Uzamykání: | Ano |
| Model: | Ponorný mixér |
| Barva: | Černá, Nerezová ocel |
| Snadné uchopení: | Ano |
| Délka šňůry: | 1,2 m |
| Příslušenství lze mýt v myčce: | Ano |
| Certifikace: | CE |
| Příkon: | 1000 W |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Výška: | 390 mm |
| Hloubka: | 68 mm |
| Hmotnost: | 860 g |
| Šířka: | 68 mm |
| Velikost vnitřního balení: | 4 kusů |
| Hloubka balení: | 592 mm |
| Šířka balení: | 374 mm |
| Výška balení: | 421 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 10,2 kg |
| Neobsahuje: | Bisfenol A |
| Obsah nádoby: | 1,25 l |
| Sekáček: | Ano |
| Typ ovládání rychlosti: | Plynulý |
| Kapacita otočné misky: | 0,35 l |
| Drcení ledu: | Ano |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Šlehač: | Ano |
| Odměrka: | Ano |
| Množství na vrstvu: | 64 kusů |
| Množství na kartonové balení: | 4 kusů |
| Váha hlavního obalu: | 10,3 kg |
| Délka vnějšího kartonu: | 592 mm |
| Materiál ostří: | Nerezová ocel |
