Bosch Serie 6 MMB6652B mixér 2 l Stojací mixér 1800 W Černá
Kód: AGDBOSMIB0137Detailní popis produktu
Bosch Serie 6 MMB6652B mixér 2 l Stojací mixér 1800 W Černá| Model | Stojací mixér |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Barva | Černá |
| Délka šňůry | 1 m |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Příkon | 1800 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Hloubka | 206 mm |
| Hmotnost | 5 kg |
| Šířka | 206 mm |
| Výška | 575 mm |
| Šířka balení | 300 mm |
| Hloubka balení | 400 mm |
| Výška balení | 320 mm |
| Hmotnost včetně balení | 5,6 kg |
| Neobsahuje | Bisfenol A |
| Drcení ledu | Ano |
| Obsah nádoby | 2 l |
| Rychlost otáčení (max) | 45000 ot/min |
| Počet rychlostí | 6 |
| Základní materiál | ABS umělá hmota |
| Materiál ostří | Nerezová ocel |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 4242005393107 |
| Model: | Stojací mixér |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Délka šňůry: | 1 m |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Příkon: | 1800 W |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 V |
| Hloubka: | 206 mm |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Šířka: | 206 mm |
| Výška: | 575 mm |
| Šířka balení: | 300 mm |
| Hloubka balení: | 400 mm |
| Výška balení: | 320 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 5,6 kg |
| Neobsahuje: | Bisfenol A |
| Drcení ledu: | Ano |
| Obsah nádoby: | 2 l |
| Rychlost otáčení (max): | 45000 ot/min |
| Počet rychlostí: | 6 |
| Základní materiál: | ABS umělá hmota |
| Materiál ostří: | Nerezová ocel |
