Bosch Serie 4 MMB6141B mixér 1,5 l Stojací mixér 1200 W Černá
Kód: AGDBOSMIB0128Detailní popis produktu
Bosch Serie 4 MMB6141B mixér 1,5 l Stojací mixér 1200 W Černá| Barva | Černá |
| Pověsitelný | Ne |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| Model | Stojací mixér |
| Vyjímatelná miska | Ano |
| Délka šňůry | 1 m |
| Bezpečnostní vypínač | Ano |
| Odnímatelné držadlo | Ne |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Ochrana proti rozstřiku | Ano |
| Odnímatelná jednotka s noži | Ne |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Příkon | 1200 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Hloubka | 195 mm |
| Šířka | 230 mm |
| Hmotnost | 2,8 kg |
| Výška | 410 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3,2 kg |
| Neobsahuje | Bisfenol A |
| Počet rychlostí | 2 |
| Typ ovládání | Otočné |
| Drcení ledu | Ano |
| Pulzní spínač | Ano |
| Minisekáček | Ne |
| Obsah nádoby | 1,5 l |
| Šlehač | Ne |
| Nože z nerezu | Ano |
| Odměrka | Ne |
| Základní materiál | Plast |
| Materiál mixovací mísy | Tritan |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 4242005215164 |
| Barva: | Černá |
| Pověsitelný: | Ne |
| Příslušenství lze mýt v myčce: | Ano |
| Model: | Stojací mixér |
| Vyjímatelná miska: | Ano |
| Délka šňůry: | 1 m |
| Bezpečnostní vypínač: | Ano |
| Odnímatelné držadlo: | Ne |
| Protiskluzové nožky: | Ano |
| Ochrana proti rozstřiku: | Ano |
| Odnímatelná jednotka s noži: | Ne |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Příkon: | 1200 W |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Hloubka: | 195 mm |
| Šířka: | 230 mm |
| Hmotnost: | 2,8 kg |
| Výška: | 410 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 3,2 kg |
| Neobsahuje: | Bisfenol A |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Typ ovládání: | Otočné |
| Drcení ledu: | Ano |
| Pulzní spínač: | Ano |
| Minisekáček: | Ne |
| Obsah nádoby: | 1,5 l |
| Šlehač: | Ne |
| Nože z nerezu: | Ano |
| Odměrka: | Ne |
| Základní materiál: | Plast |
| Materiál mixovací mísy: | Tritan |
