Bosch MFQ36440 mixér Ruční mixér 450 W Bílá
Kód: AGDBOSMIB0056Detailní popis produktu
Bosch MFQ36440 mixér Ruční mixér 450 W Bílá| Počet rychlostí | 5 |
| Barva | Bílá |
| Délka šňůry | 1,3 m |
| Odmímatelný stojan | Ne |
| Turbo | Ano |
| Model | Ruční mixér |
| Nastavitelná rychlost | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Příkon | 450 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Háky na těsto | Ano |
| Šlehací metličky | Ano |
| Varování | Výrobek je určen pouze pro použití v domácnosti., Neponořujte pohonnou jednotku do vody ani jiných kapalin., Upozornění: Přístroj obsahuje ostré nože. Dbejte na to, aby nedošlo ke zranění. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 4242002723044 |
| Počet rychlostí: | 5 |
| Barva: | Bílá |
| Délka šňůry: | 1,3 m |
| Odmímatelný stojan: | Ne |
| Turbo: | Ano |
| Model: | Ruční mixér |
| Nastavitelná rychlost: | Ano |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Příkon: | 450 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Háky na těsto: | Ano |
| Šlehací metličky: | Ano |
| Varování: | Výrobek je určen pouze pro použití v domácnosti., Neponořujte pohonnou jednotku do vody ani jiných kapalin., Upozornění: Přístroj obsahuje ostré nože. Dbejte na to, aby nedošlo ke zranění. |
