Elektrická trouba ADLER AD 6031 Černá
Kód: AGDADLMPI0029Detailní popis produktu
Elektrická trouba ADLER AD 6031 Černá| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 / 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Vestavěný displej | Ne |
| Barva | Černá |
| Typ ovládání | Otočné |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Osvětlení uvnitř trouby | Ano |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Délka šňůry | 0,9 m |
| Výška | 320 mm |
| Gril | Ano |
| Včetně grilovacího roštu | Ano |
| Tácek na drobky | Ano |
| Plech na pečení | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Počet modelů | 12 |
| Typ časovače | Mechanický |
| Doba časovače | 60 min |
| Signál připravenosti | Ano |
| Maximální teplota pečení | 230°C |
| Varování | Nepoužívejte spotřebič v blízkosti hořlavých materiálů., Toto zařízení se během používání zahřívá. Buďte opatrní, abyste se nepopálili., Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru. |
| Výkon trouby | 1800 W |
| Vnitřní kapacita | 30 l |
| Horní a spodní ohřev + horkovzdušné (jeden režim) | Ano |
| Funkce grilování | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mini ovens |
|---|---|
| EAN: | 5905575908377 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 / 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Typ ovládání: | Otočné |
| Umístění přístroje: | Stojací |
| Osvětlení uvnitř trouby: | Ano |
| Šířka: | 500 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Délka šňůry: | 0,9 m |
| Výška: | 320 mm |
| Gril: | Ano |
| Včetně grilovacího roštu: | Ano |
| Tácek na drobky: | Ano |
| Plech na pečení: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Počet modelů: | 12 |
| Typ časovače: | Mechanický |
| Doba časovače: | 60 min |
| Signál připravenosti: | Ano |
| Maximální teplota pečení: | 230°C |
| Varování: | Nepoužívejte spotřebič v blízkosti hořlavých materiálů., Toto zařízení se během používání zahřívá. Buďte opatrní, abyste se nepopálili., Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru. |
| Výkon trouby: | 1800 W |
| Vnitřní kapacita: | 30 l |
| Horní a spodní ohřev + horkovzdušné (jeden režim): | Ano |
| Funkce grilování: | Ne |
