Camry Premium CR 8065 24L chladicí box Elektrický Šedá, Bílá
Kód: AGDCMRLOT0002Detailní popis produktu
Camry Premium CR 8065 24L chladicí box Elektrický Šedá, Bílá| Kapacita | 24 l |
| Stejnosměrné vstupní napětí | 50 V |
| Napájecí zdroj | Elektrický |
| Typ zdroje | AC, DC |
| Příkon | 65 W |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Výklopné víko | Ano |
| Odnímatelné víko | Ano |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Barva | Šedá |
| Držadlo | Ano |
| Výška | 440 mm |
| Vnitřní hloubka | 22 cm |
| Vnitřní výška | 34 cm |
| Vnitřní šířka | 32 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Hloubka | 310 mm |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 998199 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mini fridges |
|---|---|
| EAN: | 5908256831551 |
| Kapacita: | 24 l |
| Stejnosměrné vstupní napětí: | 50 V |
| Napájecí zdroj: | Elektrický |
| Typ zdroje: | AC, DC |
| Příkon: | 65 W |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Výklopné víko: | Ano |
| Odnímatelné víko: | Ano |
| Úložný prostor pro kabel: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Držadlo: | Ano |
| Výška: | 440 mm |
| Vnitřní hloubka: | 22 cm |
| Vnitřní výška: | 34 cm |
| Vnitřní šířka: | 32 cm |
| Šířka: | 400 mm |
| Hloubka: | 310 mm |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 998199 |
