Camry CR 8061 chladicí box Šedá, Bílá 45 l Elektrický
Kód: AGDADLLOT0003Detailní popis produktu
Camry CR 8061 chladicí box Šedá, Bílá 45 l Elektrický| Kapacita | 45 l |
| Specifické vlastnosti | Napájení DC 12V; topný výkon 40W/chladicí výkon 48W, Konstantní teplota v chladicím prostoru 18-22 °C nižší / vyšší než okolní teplota, Napájení AC 220-240V; topný výkon 52W/chladicí výkon 58W, Tloušťka izolace ve stěnách 25-30 mm, Spínač topení/chlazení |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Stejnosměrné vstupní napětí | 12 V |
| Příkon | 58 W |
| Typ zdroje | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Barva | Šedá, Bílá |
| Výklopné víko | Ano |
| Držadlo | Ano |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Přenosný | Ano |
| Zakulacené rohy | Ano |
| Počet komor | 1 |
| Odnímatelné víko | Ne |
| Nohy | Ano |
| Hloubka | 391 mm |
| Výška | 416 mm |
| Šířka | 561 mm |
| Vnitřní hloubka | 30 cm |
| Vnitřní šířka | 45 cm |
| Vnitřní výška | 30,4 cm |
| Návod na použití | Ano |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 542490 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mini fridges |
|---|---|
| EAN: | 5908256830165 |
| Kapacita: | 45 l |
| Specifické vlastnosti: | Napájení DC 12V; topný výkon 40W/chladicí výkon 48W, Konstantní teplota v chladicím prostoru 18-22 °C nižší / vyšší než okolní teplota, Napájení AC 220-240V; topný výkon 52W/chladicí výkon 58W, Tloušťka izolace ve stěnách 25-30 mm, Spínač topení/chlazení |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Stejnosměrné vstupní napětí: | 12 V |
| Příkon: | 58 W |
| Typ zdroje: | AC |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Barva: | Šedá, Bílá |
| Výklopné víko: | Ano |
| Držadlo: | Ano |
| Úložný prostor pro kabel: | Ano |
| Přenosný: | Ano |
| Zakulacené rohy: | Ano |
| Počet komor: | 1 |
| Odnímatelné víko: | Ne |
| Nohy: | Ano |
| Hloubka: | 391 mm |
| Výška: | 416 mm |
| Šířka: | 561 mm |
| Vnitřní hloubka: | 30 cm |
| Vnitřní šířka: | 45 cm |
| Vnitřní výška: | 30,4 cm |
| Návod na použití: | Ano |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 542490 |
