Adler AD 4497 Napěňovač a ohřívač mléka Automatický Černá
Kód: AGDADLSDM0005Detailní popis produktu
Adler AD 4497 Napěňovač a ohřívač mléka Automatický Černá| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 600 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Maximální spotřeba energie | 1000 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Výška balení | 173 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Šířka balení | 146 mm |
| Hloubka balení | 146 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hmotnost včetně balení | 970 g |
| Hmotnost | 900 g |
| Model | Automatický |
| Vyjímatelná miska | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Materiál ostří | Nerezová ocel |
| Otočitelnost o 360° | Ano |
| Nepřilnavý povrch | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Materiál nádoby | Nerezová ocel |
| Odnímatelné víko | Ano |
| Délka kabelu | 0,72 m |
| Funkce uchování teploty | Ano |
| Barva | Stříbrná, Černá |
| Vhodný do myčky | Ano |
| Kapacita pěny | 120 ml |
| Bezkabelový | Ne |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Funkce | Horký a studený |
| Spotřeba elektrické energie | 6 W |
| Izolovaná rukojeť | Ano |
| Kapacita ohřívače mléka | 300 ml |
| Materiál metličky | Nerezová ocel |
| Počet funkcí | 2 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Milk frothers |
|---|---|
| EAN: | 5903887803625 |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Příkon: | 600 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Maximální spotřeba energie: | 1000 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 V |
| Výška balení: | 173 mm |
| Šířka: | 110 mm |
| Šířka balení: | 146 mm |
| Hloubka balení: | 146 mm |
| Výška: | 170 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 970 g |
| Hmotnost: | 900 g |
| Model: | Automatický |
| Vyjímatelná miska: | Ano |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Materiál ostří: | Nerezová ocel |
| Otočitelnost o 360°: | Ano |
| Nepřilnavý povrch: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Materiál nádoby: | Nerezová ocel |
| Odnímatelné víko: | Ano |
| Délka kabelu: | 0,72 m |
| Funkce uchování teploty: | Ano |
| Barva: | Stříbrná, Černá |
| Vhodný do myčky: | Ano |
| Kapacita pěny: | 120 ml |
| Bezkabelový: | Ne |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Funkce: | Horký a studený |
| Spotřeba elektrické energie: | 6 W |
| Izolovaná rukojeť: | Ano |
| Kapacita ohřívače mléka: | 300 ml |
| Materiál metličky: | Nerezová ocel |
| Počet funkcí: | 2 |
