Adler AD 4494 Napěňovač a ohřívač mléka Automatický Metalická, Bílá
Kód: AGDADLSDM0006Detailní popis produktu
Adler AD 4494 Napěňovač a ohřívač mléka Automatický Metalická, Bílá| Vhodný do myčky | Ne |
| Indikátor hladiny mléka | Ano |
| Kapacita pěny | 130 ml |
| Počet funkcí | 4 |
| Odnímatelné víko | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Model | Automatický |
| Délka kabelu | 0,76 m |
| Nepřilnavý povrch | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Barva | Metalická, Bílá |
| Vyjímatelná miska | Ano |
| Bezkabelový | Ano |
| Kapacita | 0,3 l |
| Kapacita ohřívače mléka | 300 ml |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Otočitelnost o 360° | Ano |
| Funkce | Horký a studený |
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 500 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Typ zásuvkového konektoru | TYPE E/F |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Výška | 205 mm |
| Hmotnost | 720 g |
| Šířka | 156 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Hmotnost včetně balení | 905 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Milk frothers |
|---|---|
| EAN: | 5903887809726 |
| Vhodný do myčky: | Ne |
| Indikátor hladiny mléka: | Ano |
| Kapacita pěny: | 130 ml |
| Počet funkcí: | 4 |
| Odnímatelné víko: | Ano |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Model: | Automatický |
| Délka kabelu: | 0,76 m |
| Nepřilnavý povrch: | Ano |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Barva: | Metalická, Bílá |
| Vyjímatelná miska: | Ano |
| Bezkabelový: | Ano |
| Kapacita: | 0,3 l |
| Kapacita ohřívače mléka: | 300 ml |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Otočitelnost o 360°: | Ano |
| Funkce: | Horký a studený |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Příkon: | 500 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Typ zásuvkového konektoru: | TYPE E/F |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Výška: | 205 mm |
| Hmotnost: | 720 g |
| Šířka: | 156 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 905 g |
