Therabody Theragun Sense masírovací stroj Univerzální Černá, Bílá
Kód: FIRTHBMAS0039Detailní popis produktu
Therabody Theragun Sense masírovací stroj Univerzální Černá, Bílá| Barva | Černá, Bílá |
| Bluetooth | Ano |
| Typy masáže | Perkusní masáž |
| Správné použití | Univerzální |
| Ergonomická rukojeť | Ano |
| Úchyty | Ano |
| Vestavěný displej | Ano |
| Nastavitelná intenzita | Ano |
| Displej | LCD |
| Životnost baterie | 120 min |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Typ zdroje | Baterie |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hmotnost | 725 g |
| Hloubka | 160 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Massage equipment |
|---|---|
| EAN: | 840295402017 |
| Barva: | Černá, Bílá |
| Bluetooth: | Ano |
| Typy masáže: | Perkusní masáž |
| Správné použití: | Univerzální |
| Ergonomická rukojeť: | Ano |
| Úchyty: | Ano |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Nastavitelná intenzita: | Ano |
| Displej: | LCD |
| Životnost baterie: | 120 min |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Typ zdroje: | Baterie |
| Šířka: | 210 mm |
| Výška: | 65 mm |
| Hmotnost: | 725 g |
| Hloubka: | 160 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
