Masážní přístroj na oči Medisana EM 150
Kód: FIRMENMAS0081Detailní popis produktu
Masážní přístroj na oči Medisana EM 150| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Kapacita baterie | 1100 mAh |
| Typ zdroje | Bezdrátové |
| Vstupní napětí | 3,7 V |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hmotnost | 300 g |
| Hloubka | 40 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Velikost balení (š x h x v) | 18,5 x 12 x 10 cm |
| Hmotnost obalu | 500 g |
| Množství (vnitřní karton) | 1 kusů |
| Bluetooth | Ano |
| Typy masáže | Vibrační |
| Typ produktu | Masážní přístroj na oči |
| Materiál | Polyuretan (PU) |
| Jednoduché používání | Ano |
| Funkce | Stlačování vzduchu, Teplý obklad |
| Nastavitelný popruh | Ano |
| Masážní přístroj | Ano |
| Kabel USB typu C | Ano |
| Uživatelská příručka | Ano |
| Ergonomický design | Ano |
| Jednoduchá aplikace | Ano |
| Bezpečné pro použití | Ano |
| Skládací design | Ano |
| Barva | Šedá, Černá |
| Varování | Nepoužívejte na poškozenou pokožku nebo rány., Uchovávejte mimo dosah dětí., Používejte jej v souladu s pokyny uvedenými v návodu k obsluze. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Massage equipment |
|---|---|
| EAN: | 4015588885693 |
| Typ baterie: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Kapacita baterie: | 1100 mAh |
| Typ zdroje: | Bezdrátové |
| Vstupní napětí: | 3,7 V |
| Šířka: | 210 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Hmotnost: | 300 g |
| Hloubka: | 40 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Velikost balení (š x h x v): | 18,5 x 12 x 10 cm |
| Hmotnost obalu: | 500 g |
| Množství (vnitřní karton): | 1 kusů |
| Bluetooth: | Ano |
| Typy masáže: | Vibrační |
| Typ produktu: | Masážní přístroj na oči |
| Materiál: | Polyuretan (PU) |
| Jednoduché používání: | Ano |
| Funkce: | Stlačování vzduchu, Teplý obklad |
| Nastavitelný popruh: | Ano |
| Masážní přístroj: | Ano |
| Kabel USB typu C: | Ano |
| Uživatelská příručka: | Ano |
| Ergonomický design: | Ano |
| Jednoduchá aplikace: | Ano |
| Bezpečné pro použití: | Ano |
| Skládací design: | Ano |
| Barva: | Šedá, Černá |
| Varování: | Nepoužívejte na poškozenou pokožku nebo rány., Uchovávejte mimo dosah dětí., Používejte jej v souladu s pokyny uvedenými v návodu k obsluze. |
