Bezdrátový přístroj pro terapii bolesti TENS Ecomed by Medisana TT-10E
Kód: FIRMENMAS0073Detailní popis produktu
Bezdrátový přístroj pro terapii bolesti TENS Ecomed by Medisana TT-10E| Bateriový provoz | Ano |
| Typ baterie | Baterie AAA |
| Napětí baterie | 1,5 V |
| Počet baterií | 2 |
| Certifikáty | CE |
| Hmotnost | 42 g |
| Rozměry elektrod | 74 x 55 mm |
| Výška | 16,5 mm |
| Hloubka | 45 mm |
| Šířka | 57 mm |
| Hmotnost bez baterií | 20 g |
| Typ balení | Krabice |
| Množství (vnitřní karton) | 1 kusů |
| Počet stupňů intenzity | 10 |
| Typ produktu | Elektrostimulátor |
| Doba chodu | 30 min |
| Typy masáže | TENS |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Počet programů | 5 |
| Barva | Bílá, Šedá |
| Správné použití | Záda, ramena, krk |
| Nastavitelná intenzita | Ano |
| Bezkabelový | Ano |
| Typ ovládání trouby | Tlačítka |
| Materiál | Technopolymer |
| Počet elektrod | 2 |
| Vestavěný displej | Ne |
| Obsah balení | Elektrody x 2, Uživatelský manuál, Baterie AAA x2 |
| Ergonomický design | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Jednoduchá aplikace | Ano |
| Bezpečné pro použití | Ano |
| Varování | Před použitím se poraďte s lékařem, zejména pokud máte implantované lékařské přístroje, např., Nepoužívejte ve vlhkých nebo mokrých prostorách., Nepoužívejte na poškozenou pokožku. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Massage equipment |
|---|---|
| EAN: | 4015588234552 |
| Bateriový provoz: | Ano |
| Typ baterie: | Baterie AAA |
| Napětí baterie: | 1,5 V |
| Počet baterií: | 2 |
| Certifikáty: | CE |
| Hmotnost: | 42 g |
| Rozměry elektrod: | 74 x 55 mm |
| Výška: | 16,5 mm |
| Hloubka: | 45 mm |
| Šířka: | 57 mm |
| Hmotnost bez baterií: | 20 g |
| Typ balení: | Krabice |
| Množství (vnitřní karton): | 1 kusů |
| Počet stupňů intenzity: | 10 |
| Typ produktu: | Elektrostimulátor |
| Doba chodu: | 30 min |
| Typy masáže: | TENS |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Počet programů: | 5 |
| Barva: | Bílá, Šedá |
| Správné použití: | Záda, ramena, krk |
| Nastavitelná intenzita: | Ano |
| Bezkabelový: | Ano |
| Typ ovládání trouby: | Tlačítka |
| Materiál: | Technopolymer |
| Počet elektrod: | 2 |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Obsah balení: | Elektrody x 2, Uživatelský manuál, Baterie AAA x2 |
| Ergonomický design: | Ano |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Jednoduchá aplikace: | Ano |
| Bezpečné pro použití: | Ano |
| Varování: | Před použitím se poraďte s lékařem, zejména pokud máte implantované lékařské přístroje, např., Nepoužívejte ve vlhkých nebo mokrých prostorách., Nepoužívejte na poškozenou pokožku. |
