Adler AD 2182 Skládací hydromasážní vana na nohy Bílá
Kód: FIRADLMAS0004Detailní popis produktu
Adler AD 2182 Skládací hydromasážní vana na nohy Bílá| Barva | Bílá |
| Jednoduché používání | Ano |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Správné použití | Noha |
| Vestavěný zásobník na sůl | Ano |
| Vnitřní kapacita | 6,68 l |
| Skládací design | Ano |
| Vlastnosti rukojeti | Ergonomický |
| LED dotykový panel | Ano |
| Funkce ohřevu | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Typ produktu | Hydromasážní vana |
| Vstupní frekvence | 50 - 60 Hz |
| Typ zdroje | Síť |
| Příkon | 500 W |
| Vstupní napětí | 220 - 240 V |
| Hmotnost | 3,1 kg |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Používejte jej v souladu s pokyny uvedenými v návodu k obsluze., Nepoužívejte na poškozenou pokožku nebo rány. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Massage equipment |
|---|---|
| EAN: | 5905575909862 |
| Barva: | Bílá |
| Jednoduché používání: | Ano |
| Protiskluzové nožky: | Ano |
| Správné použití: | Noha |
| Vestavěný zásobník na sůl: | Ano |
| Vnitřní kapacita: | 6,68 l |
| Skládací design: | Ano |
| Vlastnosti rukojeti: | Ergonomický |
| LED dotykový panel: | Ano |
| Funkce ohřevu: | Ano |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Typ produktu: | Hydromasážní vana |
| Vstupní frekvence: | 50 - 60 Hz |
| Typ zdroje: | Síť |
| Příkon: | 500 W |
| Vstupní napětí: | 220 - 240 V |
| Hmotnost: | 3,1 kg |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Používejte jej v souladu s pokyny uvedenými v návodu k obsluze., Nepoužívejte na poškozenou pokožku nebo rány. |
