Camry Premium CR 4519 jogurtovač 1,4 l 20 W
Kód: AGDADLADJ0002Detailní popis produktu
Camry Premium CR 4519 jogurtovač 1,4 l 20 W| Barva | Stříbrná, Bílá |
| Kontrolka | Ano |
| Počet skleniček | 7 |
| Podsvětlený vypínač | Ano |
| Celková kapacita | 1,4 l |
| Délka kabelu | 1,25 m |
| Teplota vaření (jogurt) | 42 °C |
| Příkon | 20 W |
| Typ konektoru | Typ C |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Šířka | 240 mm |
| Hloubka | 240 mm |
| Výška | 115 mm |
| Varování | Přístroj uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla., Nepoužívejte zařízení s poškozeným napájecím kabelem., Přístroj neponořujte do vody. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Machines for yoghurt |
|---|---|
| EAN: | 5905575905451 |
| Barva: | Stříbrná, Bílá |
| Kontrolka: | Ano |
| Počet skleniček: | 7 |
| Podsvětlený vypínač: | Ano |
| Celková kapacita: | 1,4 l |
| Délka kabelu: | 1,25 m |
| Teplota vaření (jogurt): | 42 °C |
| Příkon: | 20 W |
| Typ konektoru: | Typ C |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Šířka: | 240 mm |
| Hloubka: | 240 mm |
| Výška: | 115 mm |
| Varování: | Přístroj uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla., Nepoužívejte zařízení s poškozeným napájecím kabelem., Přístroj neponořujte do vody. |
