ProfiCook KW1040 kuchyňská výha Černá, Nerezová ocel Elektronická kuchyňská váha
Kód: AGDCLAWGK0009Detailní popis produktu
ProfiCook KW1040 kuchyňská výha Černá, Nerezová ocel Elektronická kuchyňská váha| Model | Elektronická kuchyňská váha |
| Barva | Nerezová ocel, Černá |
| Funkce tara | Ano |
| Maximální nosnost | 5 kg |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Přesnost vážení | 1 g |
| Obsah nádoby | 2 l |
| LED podsvícení | Ano |
| Barva podsvětlení | Modrá |
| Typ displeje | LCD |
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | AA |
| Napětí baterie | 1,5 V |
| Baterie | Ne |
| Mísa | Ano |
| Varování | Před použitím se ujistěte, že je váha správně zkalibrovaná., Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s vodou. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kitchen scales |
|---|---|
| EAN: | 4006160104011 |
| Model: | Elektronická kuchyňská váha |
| Barva: | Nerezová ocel, Černá |
| Funkce tara: | Ano |
| Maximální nosnost: | 5 kg |
| Protiskluzové nožky: | Ano |
| Přesnost vážení: | 1 g |
| Obsah nádoby: | 2 l |
| LED podsvícení: | Ano |
| Barva podsvětlení: | Modrá |
| Typ displeje: | LCD |
| Počet baterií: | 2 |
| Typ baterie: | AA |
| Napětí baterie: | 1,5 V |
| Baterie: | Ne |
| Mísa: | Ano |
| Varování: | Před použitím se ujistěte, že je váha správně zkalibrovaná., Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s vodou. |
