Přesné váhy ADLER AD 3176 Černá
Kód: AGDADLWGK0060Detailní popis produktu
Přesné váhy ADLER AD 3176 Černá| Jednotky míry | g, ct, dwt, ozt, oz, gn, T |
| Kapacita | 100 g |
| Barva | Černá |
| Přesnost vážení | 0,01 g |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Tvar | Obdélník |
| Model | Přesné váhy |
| Osvětlení displeje | Ano |
| Typ displeje | LCD |
| Napětí baterie | 1,5 V |
| Typ baterie | 2 x AAA |
| Baterie | Ano |
| Varování | Před použitím se ujistěte, že je váha správně zkalibrovaná., Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s vodou. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kitchen scales |
|---|---|
| EAN: | 5903887807180 |
| Jednotky míry: | g, ct, dwt, ozt, oz, gn, T |
| Kapacita: | 100 g |
| Barva: | Černá |
| Přesnost vážení: | 0,01 g |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Tvar: | Obdélník |
| Model: | Přesné váhy |
| Osvětlení displeje: | Ano |
| Typ displeje: | LCD |
| Napětí baterie: | 1,5 V |
| Typ baterie: | 2 x AAA |
| Baterie: | Ano |
| Varování: | Před použitím se ujistěte, že je váha správně zkalibrovaná., Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s vodou. |
