Kuchyňská váha Adler AD 3173s - do 10 kg LED
Kód: AGDADLWGK0049Detailní popis produktu
Kuchyňská váha Adler AD 3173s - do 10 kg LED| Tvar | Obdélník |
| Ukazatel spotřeby energie | Ano |
| Funkce tara | Ano |
| Přesnost vážení | 1 g |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Barva | Šedá |
| Model | Elektronická kuchyňská váha |
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Maximální nosnost | 10 kg |
| Jednotky míry | g, lb, ml ,oz |
| Automatické vynulování | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Hmotnost | 467 g |
| Šířka | 160 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Velikost displeje | 57 x 25 mm |
| Typ displeje | LED |
| Typ baterie | 2 x AAA |
| Baterie | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kitchen scales |
|---|---|
| EAN: | 5903887804738 |
| Tvar: | Obdélník |
| Ukazatel spotřeby energie: | Ano |
| Funkce tara: | Ano |
| Přesnost vážení: | 1 g |
| Protiskluzové nožky: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Model: | Elektronická kuchyňská váha |
| Umístění přístroje: | Pracovní deska |
| Maximální nosnost: | 10 kg |
| Jednotky míry: | g, lb, ml ,oz |
| Automatické vynulování: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Hmotnost: | 467 g |
| Šířka: | 160 mm |
| Hloubka: | 200 mm |
| Velikost displeje: | 57 x 25 mm |
| Typ displeje: | LED |
| Typ baterie: | 2 x AAA |
| Baterie: | Ano |
