Feel Maestro MR-805 Odšťavňovač 900 W Černý, Stříbrný
Kód: AGDMEOSOK0005Detailní popis produktu
Feel Maestro MR-805 Odšťavňovač 900 W Černý, Stříbrný| Jednoduché čištění | Ano |
| Vhodné pro tento typ ovoce/zeleniny | Měkký/tvrdý |
| Nádoba na džus | Ano, 1,1 l |
| Typ ovládání | Knoflík |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Odnímatelná nádoba na džus | Ano |
| Počet rychlostí | 2 |
| Přímý tok | Ano |
| Nádoba na drť | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Kapacita odpadní nádoby | 1,7 l |
| Typ produktu | Odšťavovač |
| Příkon | 900 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Varování | Před použitím si přečtěte návod k použití., Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin., Uchovávejte zařízení a napájecí kabel mimo dosah horkých povrchů. |
| Základní materiál | Plastický |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Juicers |
|---|---|
| EAN: | 4897144673575 |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Vhodné pro tento typ ovoce/zeleniny: | Měkký/tvrdý |
| Nádoba na džus: | Ano, 1,1 l |
| Typ ovládání: | Knoflík |
| Barva: | Černá, Stříbrná |
| Odnímatelná nádoba na džus: | Ano |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Přímý tok: | Ano |
| Nádoba na drť: | Ano |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Kapacita odpadní nádoby: | 1,7 l |
| Typ produktu: | Odšťavovač |
| Příkon: | 900 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Varování: | Před použitím si přečtěte návod k použití., Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin., Uchovávejte zařízení a napájecí kabel mimo dosah horkých povrchů. |
| Základní materiál: | Plastický |
