Žehlička BRAUN FreeStyle 3 FI3194BK
Kód: AGDBRAZEL0047Detailní popis produktu
Žehlička BRAUN FreeStyle 3 FI3194BK| Délka šňůry | 2 m |
| Nepřetržitá pára | Ano |
| Model | Suché i parní žehlení |
| Materiál žehlicí plochy | SuperCeramic |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Parní ráz | 200 g/min |
| Barva | Černá, Modrá |
| Systém zamezující odkapávání | Ano |
| Stálý výstup páry | 45 g/min |
| Samočisticí | Ano |
| Objem zásobníku vody | 0,27 l |
| Špička pro přesné žehlení | Ano |
| Příkon | 2400 W |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Irons and steam generators |
|---|---|
| EAN: | 8021098001948 |
| Délka šňůry: | 2 m |
| Nepřetržitá pára: | Ano |
| Model: | Suché i parní žehlení |
| Materiál žehlicí plochy: | SuperCeramic |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Parní ráz: | 200 g/min |
| Barva: | Černá, Modrá |
| Systém zamezující odkapávání: | Ano |
| Stálý výstup páry: | 45 g/min |
| Samočisticí: | Ano |
| Objem zásobníku vody: | 0,27 l |
| Špička pro přesné žehlení: | Ano |
| Příkon: | 2400 W |
