Russell Hobbs Copper Express Suché i parní žehlení 2600 W Černá, Měděná
Kód: AGDRUSZEL0021Detailní popis produktu
Russell Hobbs Copper Express Suché i parní žehlení 2600 W Černá, Měděná| Barva | Měď, Černá |
| Objem zásobníku vody | 0,315 l |
| Parní ráz | 150 g/min |
| Model | Suché i parní žehlení |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Příkon | 2600 W |
| Výška balení | 132 mm |
| Šířka balení | 311 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,54 kg |
| Hloubka balení | 165 mm |
| Varování | Chraňte přístroj před kontaktem s vodou, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem., Nenechávejte žehličku zapnutou bez dozoru., Při používání zařízení buďte opatrní, abyste se nepopálili. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Irons and steam generators |
|---|---|
| EAN: | 5038061104516 |
| Barva: | Měď, Černá |
| Objem zásobníku vody: | 0,315 l |
| Parní ráz: | 150 g/min |
| Model: | Suché i parní žehlení |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 V |
| Příkon: | 2600 W |
| Výška balení: | 132 mm |
| Šířka balení: | 311 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,54 kg |
| Hloubka balení: | 165 mm |
| Varování: | Chraňte přístroj před kontaktem s vodou, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem., Nenechávejte žehličku zapnutou bez dozoru., Při používání zařízení buďte opatrní, abyste se nepopálili. |
