Russell Hobbs 28370-56 parní čistič oblečení Ruční parní čistič 0,15 l 1700 W Modrá, Zlato
Kód: AGDRUSZEL0020Detailní popis produktu
Russell Hobbs 28370-56 parní čistič oblečení Ruční parní čistič 0,15 l 1700 W Modrá, Zlato| Automatické vypnutí | Ano |
| Stálý výstup páry | 20 g/min |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Objem zásobníku vody | 0,15 l |
| Barva | Modrá, Zlato |
| Kontrolka | Ano |
| Materiál talíře | Keramický |
| Doba vyhřátí | 1 min |
| Doba chodu | 7 min |
| Typ zařízení | Ruční parní čistič |
| Délka šňůry | 3 m |
| Příkon | 1700 W |
| Počet kartáčů | 3 |
| Štětec v balení | Ano |
| Skladovací taška | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Varování | Při používání zařízení buďte opatrní, abyste se nepopálili., Chraňte přístroj před kontaktem s vodou, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem., Nenechávejte žehličku zapnutou bez dozoru. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Irons and steam generators |
|---|---|
| EAN: | 5038061136302 |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Stálý výstup páry: | 20 g/min |
| Úložný prostor pro kabel: | Ano |
| Objem zásobníku vody: | 0,15 l |
| Barva: | Modrá, Zlato |
| Kontrolka: | Ano |
| Materiál talíře: | Keramický |
| Doba vyhřátí: | 1 min |
| Doba chodu: | 7 min |
| Typ zařízení: | Ruční parní čistič |
| Délka šňůry: | 3 m |
| Příkon: | 1700 W |
| Počet kartáčů: | 3 |
| Štětec v balení: | Ano |
| Skladovací taška: | Ano |
| Návod na použití: | Ano |
| Varování: | Při používání zařízení buďte opatrní, abyste se nepopálili., Chraňte přístroj před kontaktem s vodou, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem., Nenechávejte žehličku zapnutou bez dozoru. |
