PROFICARE Vertikální parní čistič
Kód: AGDPFCZEL0001Detailní popis produktu
PROFICARE Vertikální parní čistič| Časovač vypnutí | Ano |
| Maximální doba dušení | 3 h |
| Barva | Bílá |
| Časovač | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Typ zařízení | Vertikální parní čistič |
| Certifikace | CE |
| Příkon | 1400 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Hloubka | 266 mm |
| Výška | 202 mm |
| Šířka | 327 mm |
| Teleskopický stojan | Ano |
| Varování | Při používání zařízení buďte opatrní, abyste se nepopálili., Nenechávejte žehličku zapnutou bez dozoru., Chraňte přístroj před kontaktem s vodou, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Irons and steam generators |
|---|---|
| EAN: | 4006160311709 |
| Časovač vypnutí: | Ano |
| Maximální doba dušení: | 3 h |
| Barva: | Bílá |
| Časovač: | Ano |
| LED indikátory: | Ano |
| Typ zařízení: | Vertikální parní čistič |
| Certifikace: | CE |
| Příkon: | 1400 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Hloubka: | 266 mm |
| Výška: | 202 mm |
| Šířka: | 327 mm |
| Teleskopický stojan: | Ano |
| Varování: | Při používání zařízení buďte opatrní, abyste se nepopálili., Nenechávejte žehličku zapnutou bez dozoru., Chraňte přístroj před kontaktem s vodou, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem. |
