Černo-měděná napařovací žehlička Camry CR 5036 3400W
Kód: AGDADLZEL0026Detailní popis produktu
Černo-měděná napařovací žehlička Camry CR 5036 3400W| Rychlé zahřátí | Ano |
| Jmenovitý výkon | 2600 W |
| Automatické odstraňování vodního kamene | Ano |
| Kropení | Ano |
| Vertikální napařování | Ano |
| Délka šňůry | 1,5 m |
| Variabilní nastavení páry | Ano |
| Maximální výkon | 3400 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 , 50/60 Hz |
| Špička pro přesné žehlení | Ano |
| Objem zásobníku vody | 0,36 l |
| Systém zamezující odkapávání | Ano |
| Model | Napařovací žehlička |
| Typ zásuvkového konektoru | TYPE E/F |
| Barva | Měď, Černá |
| Parní ráz | 95 g/min |
| Materiál žehlicí plochy | Žehlicí plocha z nerezové oceli |
| Automatické vypnutí po | 30 min |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Samočisticí | Ano |
| Hloubka | 150 mm |
| Výška | 310 mm |
| Šířka | 124 mm |
| Hmotnost | 1,3 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Irons and steam generators |
|---|---|
| EAN: | 5903887807715 |
| Rychlé zahřátí: | Ano |
| Jmenovitý výkon: | 2600 W |
| Automatické odstraňování vodního kamene: | Ano |
| Kropení: | Ano |
| Vertikální napařování: | Ano |
| Délka šňůry: | 1,5 m |
| Variabilní nastavení páry: | Ano |
| Maximální výkon: | 3400 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 , 50/60 Hz |
| Špička pro přesné žehlení: | Ano |
| Objem zásobníku vody: | 0,36 l |
| Systém zamezující odkapávání: | Ano |
| Model: | Napařovací žehlička |
| Typ zásuvkového konektoru: | TYPE E/F |
| Barva: | Měď, Černá |
| Parní ráz: | 95 g/min |
| Materiál žehlicí plochy: | Žehlicí plocha z nerezové oceli |
| Automatické vypnutí po: | 30 min |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Samočisticí: | Ano |
| Hloubka: | 150 mm |
| Výška: | 310 mm |
| Šířka: | 124 mm |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
