Braun SI 3054 GY Napařovací žehlička Keramická žehlicí plocha Šedá 2400 W
Kód: AGDBRAZEL0043Detailní popis produktu
Braun SI 3054 GY Napařovací žehlička Keramická žehlicí plocha Šedá 2400 W| Typ nádrže na vodu | Vestavěný |
| Samočisticí | Ano |
| Vyměnitelná vodní nádrž | Ne |
| Systém proti usazování | Ano |
| Délka šňůry | 2 m |
| Variabilní nastavení páry | Ano |
| Objem zásobníku vody | 0,27 l |
| Doba vyhřátí | 2 min |
| Systém zamezující odkapávání | Ano |
| Vertikální napařování | Ano |
| Stálý výstup páry | 45 g/min |
| Špička pro přesné žehlení | Ano |
| Materiál žehlicí plochy | Keramická žehlicí plocha |
| Parní ráz | 180 g/min |
| Funkce parního rázu | Ano |
| Nepřetržitá pára | Ano |
| Vhodná pro vodu z vodovodního kohoutku | Ano |
| Rychlé zahřátí | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Barva | Šedá |
| Model | Napařovací žehlička |
| Příkon | 2400 W |
| Indikátor úrovně vody | Ano |
| Automatický navíječ kabelu | Ano |
| Nekroutící se kabel | Ano |
| Délka kabelu | 2 m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Irons and steam generators |
|---|---|
| EAN: | 8021098270702 |
| Typ nádrže na vodu: | Vestavěný |
| Samočisticí: | Ano |
| Vyměnitelná vodní nádrž: | Ne |
| Systém proti usazování: | Ano |
| Délka šňůry: | 2 m |
| Variabilní nastavení páry: | Ano |
| Objem zásobníku vody: | 0,27 l |
| Doba vyhřátí: | 2 min |
| Systém zamezující odkapávání: | Ano |
| Vertikální napařování: | Ano |
| Stálý výstup páry: | 45 g/min |
| Špička pro přesné žehlení: | Ano |
| Materiál žehlicí plochy: | Keramická žehlicí plocha |
| Parní ráz: | 180 g/min |
| Funkce parního rázu: | Ano |
| Nepřetržitá pára: | Ano |
| Vhodná pro vodu z vodovodního kohoutku: | Ano |
| Rychlé zahřátí: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Model: | Napařovací žehlička |
| Příkon: | 2400 W |
| Indikátor úrovně vody: | Ano |
| Automatický navíječ kabelu: | Ano |
| Nekroutící se kabel: | Ano |
| Délka kabelu: | 2 m |
