Výrobník kostek ledu LIN ICE-G9 šedý
Kód: AGDLI-KOS0005Detailní popis produktu
Výrobník kostek ledu LIN ICE-G9 šedý| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Příkon | 112 W |
| Výška | 290 mm |
| Šířka | 294 mm |
| Hmotnost | 6,2 kg |
| Hloubka | 222 mm |
| Doba přípravy | 12 min |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Displej | LED |
| Vestavěný displej | Ano |
| Počet velikostí ledu | 2 |
| Mrazicí výkon | 15 kg/24h |
| Alarm plné nádrže na vodu | ano (led) |
| Skleněný průzor | Ano |
| Barva | Šedá |
| Chladicí prostředek | R600a |
| Typ produktu | Přenosný výrobník ledu |
| Objem zásobníku vody | 2,2 l |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ice-makers |
|---|---|
| EAN: | 5905090824978 |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Příkon: | 112 W |
| Výška: | 290 mm |
| Šířka: | 294 mm |
| Hmotnost: | 6,2 kg |
| Hloubka: | 222 mm |
| Doba přípravy: | 12 min |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Displej: | LED |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Počet velikostí ledu: | 2 |
| Mrazicí výkon: | 15 kg/24h |
| Alarm plné nádrže na vodu: | ano (led) |
| Skleněný průzor: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Chladicí prostředek: | R600a |
| Typ produktu: | Přenosný výrobník ledu |
| Objem zásobníku vody: | 2,2 l |
