Přenosný výrobník ledových kostek LIN ICE PRO-R12 červený
Kód: AGDLI-KOS0002Detailní popis produktu
Přenosný výrobník ledových kostek LIN ICE PRO-R12 červený| Příkon | 112 W |
| Kabelové připojení | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Šířka | 328 mm |
| Hloubka | 242 mm |
| Hmotnost | 7,6 kg |
| Výška | 358 mm |
| Objem zásobníku vody | 2,2 l |
| Displej | LED |
| Alarm plné nádrže na vodu | ano (led) |
| Mrazicí výkon | 12 kg/24h |
| Typ produktu | Přenosný výrobník ledu |
| Vestavěný displej | Ano |
| Barva | Červená |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Minimální provozní teplota | 10 °C |
| Doba přípravy | 10 min |
| Chladicí prostředek | R600a |
| Skleněný průzor | Ano |
| Počet velikostí ledu | 2 |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ice-makers |
|---|---|
| EAN: | 5905090824541 |
| Příkon: | 112 W |
| Kabelové připojení: | Ano |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Šířka: | 328 mm |
| Hloubka: | 242 mm |
| Hmotnost: | 7,6 kg |
| Výška: | 358 mm |
| Objem zásobníku vody: | 2,2 l |
| Displej: | LED |
| Alarm plné nádrže na vodu: | ano (led) |
| Mrazicí výkon: | 12 kg/24h |
| Typ produktu: | Přenosný výrobník ledu |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Barva: | Červená |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Minimální provozní teplota: | 10 °C |
| Doba přípravy: | 10 min |
| Chladicí prostředek: | R600a |
| Skleněný průzor: | Ano |
| Počet velikostí ledu: | 2 |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: | Ano |
