Stroj na výrobu zmrzliny Taurus Flow
Kód: AGDTAUMDL0002Detailní popis produktu
Stroj na výrobu zmrzliny Taurus Flow| Výkon motoru | 200 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 -240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 / 60 Hz |
| Počet programů | 6 |
| Barva | Černá |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Celková kapacita | 2,6 l |
| Výška | 420 mm |
| Šířka | 205 mm |
| Vhodný do myčky | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Samočisticí | Ano |
| Signál připravenosti | Ano |
| Varování | Toto zařízení se během používání zahřívá. Buďte opatrní, abyste se nepopálili., Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru., Nepoužívejte spotřebič v blízkosti hořlavých materiálů. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ice cream makers |
|---|---|
| EAN: | 8414234690012 |
| Výkon motoru: | 200 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 -240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 / 60 Hz |
| Počet programů: | 6 |
| Barva: | Černá |
| Umístění přístroje: | Stojací |
| Celková kapacita: | 2,6 l |
| Výška: | 420 mm |
| Šířka: | 205 mm |
| Vhodný do myčky: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Samočisticí: | Ano |
| Signál připravenosti: | Ano |
| Varování: | Toto zařízení se během používání zahřívá. Buďte opatrní, abyste se nepopálili., Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru., Nepoužívejte spotřebič v blízkosti hořlavých materiálů. |
