Camry Premium CR 4481 stroj na zmrzlinu Zmrzlinovač - dóza 0,7 l 90 W Bílá
Kód: AGDADLMDL0002Detailní popis produktu
Camry Premium CR 4481 stroj na zmrzlinu Zmrzlinovač - dóza 0,7 l 90 W Bílá| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Typ produktu | Zmrzlinovač - dóza |
| Obsah nádoby | 0,7 l |
| Výroba mražených jogurtů | Ano |
| Příprava mražené ovocné dřeně | Ano |
| Doba přípravy | 30 min |
| Příkon | 90 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Barva | Bílá |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ice cream makers |
|---|---|
| EAN: | 5908256839885 |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Typ produktu: | Zmrzlinovač - dóza |
| Obsah nádoby: | 0,7 l |
| Výroba mražených jogurtů: | Ano |
| Příprava mražené ovocné dřeně: | Ano |
| Doba přípravy: | 30 min |
| Příkon: | 90 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Barva: | Bílá |
