Vysoušeč vlasů BABYLISS BAB6950IE
Kód: AGDBBLSUS0066Detailní popis produktu
Vysoušeč vlasů BABYLISS BAB6950IE| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Příkon | 2100 W |
| Pověsitelný | Ano |
| Odklopitelný úchyt | Ne |
| Barva | Stříbrná, Černá |
| Ergonomický úchop | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Foukání studeným vzduchem | Ano |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Počet rychlostí | 2 |
| Počet teplotních nastavení | 3 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 3030050165524 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Příkon: | 2100 W |
| Pověsitelný: | Ano |
| Odklopitelný úchyt: | Ne |
| Barva: | Stříbrná, Černá |
| Ergonomický úchop: | Ano |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Foukání studeným vzduchem: | Ano |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Počet teplotních nastavení: | 3 |
