GA.MA iPH6080.BK IQ3 vysoušeč vlasů 1600 W Černá
Kód: AGDGMASUS0006Detailní popis produktu
GA.MA iPH6080.BK IQ3 vysoušeč vlasů 1600 W Černá| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Příkon | 1600 W |
| Dvojí napětí | Ne |
| Typ displeje | LED |
| Otočná šňůra | Ne |
| Vyjímatelný filtr | Ano |
| Délka šňůry | 3 m |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Barva | Černá |
| Ergonomické ovládání | Ano |
| Pověsitelný | Ne |
| Navrženo pro cestování | Ne |
| Vestavěný displej | Ano |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Odklopitelný úchyt | Ne |
| Tichý režim | Ano |
| Odnímatelná mřížka | Ano |
| Šířka | 195 mm |
| Hmotnost | 294 g |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 48 mm |
| Výška balení | 370 mm |
| Hloubka balení | 100 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,8 kg |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Šířka balení | 245 mm |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Počet rychlostí | 3 |
| Počet teplotních nastavení | 4 |
| Hlučnost | 78 dB |
| Automatické vypnutí | Ne |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Proud vzduchu | 74 m³/h |
| Foukání studeným vzduchem | Ano |
| Ionizátor | Ano |
| Typ motoru | AC |
| Rychlost motoru | 110000 ot/min |
| Turbo | Ne |
| Koncentrátor | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Pouzdro na přenášení | Ne |
| Difuzér | Ano |
| Vyhlazovací tryska | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 8023277158344 |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Příkon: | 1600 W |
| Dvojí napětí: | Ne |
| Typ displeje: | LED |
| Otočná šňůra: | Ne |
| Vyjímatelný filtr: | Ano |
| Délka šňůry: | 3 m |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Barva: | Černá |
| Ergonomické ovládání: | Ano |
| Pověsitelný: | Ne |
| Navrženo pro cestování: | Ne |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Odklopitelný úchyt: | Ne |
| Tichý režim: | Ano |
| Odnímatelná mřížka: | Ano |
| Šířka: | 195 mm |
| Hmotnost: | 294 g |
| Výška: | 165 mm |
| Hloubka: | 48 mm |
| Výška balení: | 370 mm |
| Hloubka balení: | 100 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,8 kg |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Šířka balení: | 245 mm |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Počet rychlostí: | 3 |
| Počet teplotních nastavení: | 4 |
| Hlučnost: | 78 dB |
| Automatické vypnutí: | Ne |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| Proud vzduchu: | 74 m³/h |
| Foukání studeným vzduchem: | Ano |
| Ionizátor: | Ano |
| Typ motoru: | AC |
| Rychlost motoru: | 110000 ot/min |
| Turbo: | Ne |
| Koncentrátor: | Ano |
| Návod na použití: | Ano |
| Pouzdro na přenášení: | Ne |
| Difuzér: | Ano |
| Vyhlazovací tryska: | Ne |
