Fén na vlasy GA.MA PH6080.PK IQ3 Perfetto
Kód: AGDGMASUS0007Detailní popis produktu
Fén na vlasy GA.MA PH6080.PK IQ3 Perfetto| Příkon | 1600 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Vyjímatelný filtr | Ano |
| Typ motoru | Bezkartáčový motor |
| Typ ovládání | Knoflíky, Jezdec |
| Vestavěný displej | LCD |
| Barva | Růžové zlato |
| Délka šňůry | 3 m |
| Hmotnost | 294 g |
| Použité technologie | Stand-by, Venturiho efekt |
| Foukání studeným vzduchem | Ano |
| Antibakteriální | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Turbo režim | Ano |
| Hlučnost | 78 dB |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Auto diagnostika | Ano |
| Ionizátor | Ano |
| Paměťová funkce | Ano |
| Rychlost motoru | 110000 ot/min |
| Počet teplotních nastavení | 4 |
| Protiplísňový | Ano |
| Super rychlé sušení | Ano |
| Difuzér | Ano |
| Počet koncovek | 4 |
| Koncentrátor | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 8023277158351 |
| Příkon: | 1600 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Vyjímatelný filtr: | Ano |
| Typ motoru: | Bezkartáčový motor |
| Typ ovládání: | Knoflíky, Jezdec |
| Vestavěný displej: | LCD |
| Barva: | Růžové zlato |
| Délka šňůry: | 3 m |
| Hmotnost: | 294 g |
| Použité technologie: | Stand-by, Venturiho efekt |
| Foukání studeným vzduchem: | Ano |
| Antibakteriální: | Ano |
| Počet rychlostí: | 3 |
| Turbo režim: | Ano |
| Hlučnost: | 78 dB |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| Auto diagnostika: | Ano |
| Ionizátor: | Ano |
| Paměťová funkce: | Ano |
| Rychlost motoru: | 110000 ot/min |
| Počet teplotních nastavení: | 4 |
| Protiplísňový: | Ano |
| Super rychlé sušení: | Ano |
| Difuzér: | Ano |
| Počet koncovek: | 4 |
| Koncentrátor: | Ano |
