Fén na vlasy DYSON HD16 Nural Ceramic Pink
Kód: AGDDYOSUS0014Detailní popis produktu
Fén na vlasy DYSON HD16 Nural Ceramic Pink| Vstupní napětí | 230 V |
| Příkon | 1600 W |
| Magnetické upevnění hrotu | Ano |
| Osvětlená kapsle s nervovými senzory | Ano |
| Barva | Růžová |
| Hallův senzor | Ano |
| Délka šňůry | 2,8 m |
| Akcelerometr | Ano |
| Hloubka | 245 mm |
| Šířka | 78 mm |
| Hmotnost | 680 g |
| Výška | 97 mm |
| Ionizátor | Ano |
| Rychlost motoru | 110000 ot/min |
| Počet teplotních nastavení | 4 |
| Hlučnost | 77 dB |
| Foukání studeným vzduchem | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Proud vzduchu | 13 l/s |
| Počet hubic | 5 |
| Obsah balení | Jemná sušící špička, Sušák x 1, Difuzér Wave+curl, Hřeben se širokými zuby, Tip pro kudrnaté a nepoddajné vlasy, Stylingový koncentrátor |
| Použité technologie | Heat Shield |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte v blízkosti vody nebo ve vlhkém prostředí., Nenechávejte zařízení během používání bez dozoru. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 5025155118245 |
| Vstupní napětí: | 230 V |
| Příkon: | 1600 W |
| Magnetické upevnění hrotu: | Ano |
| Osvětlená kapsle s nervovými senzory: | Ano |
| Barva: | Růžová |
| Hallův senzor: | Ano |
| Délka šňůry: | 2,8 m |
| Akcelerometr: | Ano |
| Hloubka: | 245 mm |
| Šířka: | 78 mm |
| Hmotnost: | 680 g |
| Výška: | 97 mm |
| Ionizátor: | Ano |
| Rychlost motoru: | 110000 ot/min |
| Počet teplotních nastavení: | 4 |
| Hlučnost: | 77 dB |
| Foukání studeným vzduchem: | Ano |
| Počet rychlostí: | 3 |
| Proud vzduchu: | 13 l/s |
| Počet hubic: | 5 |
| Obsah balení: | Jemná sušící špička, Sušák x 1, Difuzér Wave+curl, Hřeben se širokými zuby, Tip pro kudrnaté a nepoddajné vlasy, Stylingový koncentrátor |
| Použité technologie: | Heat Shield |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte v blízkosti vody nebo ve vlhkém prostředí., Nenechávejte zařízení během používání bez dozoru. |
