Fén na vlasy Babyliss D570DE
Kód: AGDBBLSUS0033Detailní popis produktu
Fén na vlasy Babyliss D570DE| Příkon | 2200 W |
| Pověsitelný | Ano |
| Barva | Černá, Měď |
| Délka šňůry | 1,95 m |
| Typ závěsu | Poutko k zavěšení |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Filtrace | Ano |
| Foukání studeným vzduchem | Ano |
| Ionizátor | Ano |
| Počet rychlostí | 2 |
| Keramický turmalínový povrch | Ano |
| Počet teplotních nastavení | 3 |
| Difuzér | Ano |
| Koncentrátor | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 3030050153378 |
| Příkon: | 2200 W |
| Pověsitelný: | Ano |
| Barva: | Černá, Měď |
| Délka šňůry: | 1,95 m |
| Typ závěsu: | Poutko k zavěšení |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Filtrace: | Ano |
| Foukání studeným vzduchem: | Ano |
| Ionizátor: | Ano |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Keramický turmalínový povrch: | Ano |
| Počet teplotních nastavení: | 3 |
| Difuzér: | Ano |
| Koncentrátor: | Ano |
