Fén na vlasy ADLER AD 2259
Kód: AGDADLSUS0051Detailní popis produktu
Fén na vlasy ADLER AD 2259| Příkon | 1200 W |
| Odklopitelný úchyt | Ano |
| Barva | Růžová |
| Typ závěsu | Poutko k zavěšení |
| Pověsitelný | Ano |
| Počet rychlostí | 2 |
| Foukání studeným vzduchem | Ano |
| Ionizátor | Ne |
| Výška | 175 mm |
| Difuzér | Ne |
| Šířka | 148 mm |
| Hloubka | 650 mm |
| Počet hubic | 1 |
| Koncentrátor | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 5903887802246 |
| Příkon: | 1200 W |
| Odklopitelný úchyt: | Ano |
| Barva: | Růžová |
| Typ závěsu: | Poutko k zavěšení |
| Pověsitelný: | Ano |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Foukání studeným vzduchem: | Ano |
| Ionizátor: | Ne |
| Výška: | 175 mm |
| Difuzér: | Ne |
| Šířka: | 148 mm |
| Hloubka: | 650 mm |
| Počet hubic: | 1 |
| Koncentrátor: | Ano |
