Fén Dreame Gusto (šedý)
Kód: AGDRMASUS0015Detailní popis produktu
Fén Dreame Gusto (šedý)| Příkon | 2000 W |
| Jmenovité napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence pohybové interpolace | 50 - 60 Hz |
| Typ motoru | Bezkartáčový motor |
| Odnímatelné hroty | Ano |
| Barva | Šedá |
| Povrchové zbarvení | Monotónní |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Šířka | 78 mm |
| Výška | 255 mm |
| Hloubka | 108 mm |
| Hmotnost | 517 g |
| Množství (vnitřní karton) | 1 kusů |
| Typ balení | Krabice |
| Ionizátor | Ano |
| Rychlost motoru | 110000 ot/min |
| Teplotní rozsah | 57 - 100 °C |
| Negativní ionty | 300 mln |
| Počet rychlostí | 3 |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Foukání studeným vzduchem | Ano |
| Počet teplotních nastavení | 4 |
| Hlučnost | 58 dB |
| Proud vzduchu | 60 m³/h |
| Rozbočovač v ceně | Ano |
| Uživatelská příručka | Ano |
| Kartáčový nástavec | Ano |
| Difuzér | Ano |
| Sušička | Ano |
| Jednoduchá aplikace | Ano |
| Ergonomický úchop | Ano |
| Bezpečné pro použití | Ano |
| Ergonomický design | Ano |
| Varování | Nenechávejte zařízení během používání bez dozoru., Nepoužívejte v blízkosti vody nebo ve vlhkém prostředí., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 6978515253065 |
| Příkon: | 2000 W |
| Jmenovité napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence pohybové interpolace: | 50 - 60 Hz |
| Typ motoru: | Bezkartáčový motor |
| Odnímatelné hroty: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Povrchové zbarvení: | Monotónní |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Šířka: | 78 mm |
| Výška: | 255 mm |
| Hloubka: | 108 mm |
| Hmotnost: | 517 g |
| Množství (vnitřní karton): | 1 kusů |
| Typ balení: | Krabice |
| Ionizátor: | Ano |
| Rychlost motoru: | 110000 ot/min |
| Teplotní rozsah: | 57 - 100 °C |
| Negativní ionty: | 300 mln |
| Počet rychlostí: | 3 |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| Foukání studeným vzduchem: | Ano |
| Počet teplotních nastavení: | 4 |
| Hlučnost: | 58 dB |
| Proud vzduchu: | 60 m³/h |
| Rozbočovač v ceně: | Ano |
| Uživatelská příručka: | Ano |
| Kartáčový nástavec: | Ano |
| Difuzér: | Ano |
| Sušička: | Ano |
| Jednoduchá aplikace: | Ano |
| Ergonomický úchop: | Ano |
| Bezpečné pro použití: | Ano |
| Ergonomický design: | Ano |
| Varování: | Nenechávejte zařízení během používání bez dozoru., Nepoužívejte v blízkosti vody nebo ve vlhkém prostředí., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
