Fén Dreame Grand (Zlato)
Kód: AGDRMASUS0018Detailní popis produktu
Fén Dreame Grand (Zlato)| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Příkon | 1600 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Barva | Zlato |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Jednoduchá aplikace | Ano |
| Ergonomický úchop | Ano |
| Povrchové zbarvení | Monotónní |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Typ displeje | HD |
| Vestavěný displej | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 4,57 cm (1.8") |
| Ergonomický design | Ano |
| Bezpečné pro použití | Ano |
| Hmotnost | 370 g |
| Výška | 251 mm |
| Šířka | 73 mm |
| Hloubka | 77 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Negativní ionty | 1 mld |
| Proudění vzduchu | 65 m/s |
| Počet modelů | 7 |
| Rychlost motoru | 110000 ot/min |
| Teplota (max) | 55 °C |
| Typ motoru | Bezkartáčový motor |
| Hlučnost | 59 dB |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Foukání studeným vzduchem | Ano |
| Rychlost vzduchu | 65 m/s |
| Ionizátor | Ano |
| Sušička | Ano |
| Uživatelská příručka | Ano |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte v blízkosti vody nebo ve vlhkém prostředí., Nenechávejte zařízení během používání bez dozoru. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 6978515258848 |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Příkon: | 1600 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Barva: | Zlato |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| Jednoduchá aplikace: | Ano |
| Ergonomický úchop: | Ano |
| Povrchové zbarvení: | Monotónní |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Typ displeje: | HD |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Úhlopříčka displeje: | 4,57 cm (1.8") |
| Ergonomický design: | Ano |
| Bezpečné pro použití: | Ano |
| Hmotnost: | 370 g |
| Výška: | 251 mm |
| Šířka: | 73 mm |
| Hloubka: | 77 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Negativní ionty: | 1 mld |
| Proudění vzduchu: | 65 m/s |
| Počet modelů: | 7 |
| Rychlost motoru: | 110000 ot/min |
| Teplota (max): | 55 °C |
| Typ motoru: | Bezkartáčový motor |
| Hlučnost: | 59 dB |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| Foukání studeným vzduchem: | Ano |
| Rychlost vzduchu: | 65 m/s |
| Ionizátor: | Ano |
| Sušička: | Ano |
| Uživatelská příručka: | Ano |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte v blízkosti vody nebo ve vlhkém prostředí., Nenechávejte zařízení během používání bez dozoru. |
