Fén a žehlička na vlasy Taurus Slimlook Duo
Kód: AGDTAUSUS0012Detailní popis produktu
Fén a žehlička na vlasy Taurus Slimlook Duo| Příkon blokovaného motoru | 1200 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Napájecí zdroj | AC |
| Výška | 358 mm |
| Šířka | 40 mm |
| Hloubka | 55 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Rovnání vlasů | Ano |
| Navlnění vlasů | Ano |
| LCD displej | Ano |
| Vysoušení vlasů | Ano |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Počet teplotních nastavení | 4 |
| Pouzdro na přenášení | Ano |
| Difuzér | Ano |
| Délka šňůry | 1,8 m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 8414234011862 |
| Příkon blokovaného motoru: | 1200 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Výška: | 358 mm |
| Šířka: | 40 mm |
| Hloubka: | 55 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Rovnání vlasů: | Ano |
| Navlnění vlasů: | Ano |
| LCD displej: | Ano |
| Vysoušení vlasů: | Ano |
| Nastavitelný termostat: | Ano |
| Počet teplotních nastavení: | 4 |
| Pouzdro na přenášení: | Ano |
| Difuzér: | Ano |
| Délka šňůry: | 1,8 m |
