BaByliss Excess-HQ vysoušeč vlasů 2600 W Černá
Kód: AGDBBLSUS0054Detailní popis produktu
BaByliss Excess-HQ vysoušeč vlasů 2600 W Černá| Příkon | 2600 W |
| Navrženo pro cestování | Ne |
| Vyjímatelný filtr | Ano |
| Délka šňůry | 2,7 m |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 555 g |
| Počet teplotních nastavení | 6 |
| Typ motoru | AC |
| Foukání studeným vzduchem | Ano |
| Počet rychlostí | 6 |
| Tlak vzduchu | 1082 Pa |
| Proud vzduchu | 75 m³/h |
| Ionizátor | Ano |
| Koncentrátor | Ano |
| Počet hubic | 2 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 3030050165210 |
| Příkon: | 2600 W |
| Navrženo pro cestování: | Ne |
| Vyjímatelný filtr: | Ano |
| Délka šňůry: | 2,7 m |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 555 g |
| Počet teplotních nastavení: | 6 |
| Typ motoru: | AC |
| Foukání studeným vzduchem: | Ano |
| Počet rychlostí: | 6 |
| Tlak vzduchu: | 1082 Pa |
| Proud vzduchu: | 75 m³/h |
| Ionizátor: | Ano |
| Koncentrátor: | Ano |
| Počet hubic: | 2 |
