BaByliss CARUSO-HQ DRYER vysoušeč vlasů 2400 W Černá
Kód: AGDBBLSUS0064Detailní popis produktu
BaByliss CARUSO-HQ DRYER vysoušeč vlasů 2400 W Černá| Příkon | 2400 W |
| Délka šňůry | 2,7 m |
| Vyjímatelný filtr | Ano |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Barva | Černá |
| Navrženo pro cestování | Ne |
| Pověsitelný | Ano |
| Odklopitelný úchyt | Ne |
| Typ závěsu | Závěsné oko |
| Hmotnost | 535 g |
| Hloubka balení | 95 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,08 kg |
| Výška balení | 260 mm |
| Šířka balení | 245 mm |
| Typ motoru | AC |
| Tlak vzduchu | 1366 Pa |
| Foukání studeným vzduchem | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Proud vzduchu | 83 m³/h |
| Rychlost vzduchu | 47,7777778 m/s |
| Počet teplotních nastavení | 3 |
| Ionizátor | Ano |
| Šířka koncentrační trysky | 7,5 cm |
| Počet hubic | 2 |
| Koncentrátor | Ano |
| Difuzér | Ano |
| Výška koncentrační trysky | 6 mm |
| Varování | Nepoužívejte v blízkosti vody nebo ve vlhkém prostředí., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nenechávejte zařízení během používání bez dozoru. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 3030050165227 |
| Příkon: | 2400 W |
| Délka šňůry: | 2,7 m |
| Vyjímatelný filtr: | Ano |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Barva: | Černá |
| Navrženo pro cestování: | Ne |
| Pověsitelný: | Ano |
| Odklopitelný úchyt: | Ne |
| Typ závěsu: | Závěsné oko |
| Hmotnost: | 535 g |
| Hloubka balení: | 95 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,08 kg |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 245 mm |
| Typ motoru: | AC |
| Tlak vzduchu: | 1366 Pa |
| Foukání studeným vzduchem: | Ano |
| Počet rychlostí: | 3 |
| Proud vzduchu: | 83 m³/h |
| Rychlost vzduchu: | 47,7777778 m/s |
| Počet teplotních nastavení: | 3 |
| Ionizátor: | Ano |
| Šířka koncentrační trysky: | 7,5 cm |
| Počet hubic: | 2 |
| Koncentrátor: | Ano |
| Difuzér: | Ano |
| Výška koncentrační trysky: | 6 mm |
| Varování: | Nepoužívejte v blízkosti vody nebo ve vlhkém prostředí., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nenechávejte zařízení během používání bez dozoru. |
