BABYLISS BAB7000IE FÉN NA VLASY
Kód: AGDBBLSUS0057Detailní popis produktu
BABYLISS BAB7000IE FÉN NA VLASY| Příkon | 2200 W |
| Navrženo pro cestování | Ne |
| Barva | Černá |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Typ závěsu | Závěsné oko |
| Hmotnost | 399 g |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Počet rychlostí | 12 |
| Foukání studeným vzduchem | Ano |
| Počet teplotních nastavení | 12 |
| Proud vzduchu | 90 m³/h |
| Difuzér | Ano |
| Koncentrátor | Ano |
| Počet nástavců | 5 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 3030050116472 |
| Příkon: | 2200 W |
| Navrženo pro cestování: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Typ závěsu: | Závěsné oko |
| Hmotnost: | 399 g |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| Počet rychlostí: | 12 |
| Foukání studeným vzduchem: | Ano |
| Počet teplotních nastavení: | 12 |
| Proud vzduchu: | 90 m³/h |
| Difuzér: | Ano |
| Koncentrátor: | Ano |
| Počet nástavců: | 5 |
