Adler AD 2283 Fén na vlasy 2000 W černý
Kód: AGDADLSUS0072Detailní popis produktu
Adler AD 2283 Fén na vlasy 2000 W černý| Příkon | 2000 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50-60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Ergonomický úchop | Ano |
| Pověsitelný | Ano |
| Typ ovládání | Posuvník |
| Odklopitelný úchyt | Ne |
| Barva | Růžová, Černá |
| Výška | 230 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Šířka | 225 mm |
| Délka šňůry | 1,5 m |
| Hmotnost | 0,66 kg |
| Foukání studeným vzduchem | Ano |
| Ochrana proti přehřátí | Ano |
| Počet rychlostí | 2 |
| Obsah balení | Sušák x 1 |
| Varování | Nepoužívejte v blízkosti vody nebo ve vlhkém prostředí., Nenechávejte zařízení během používání bez dozoru., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 5905575906755 |
| Příkon: | 2000 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50-60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Ergonomický úchop: | Ano |
| Pověsitelný: | Ano |
| Typ ovládání: | Posuvník |
| Odklopitelný úchyt: | Ne |
| Barva: | Růžová, Černá |
| Výška: | 230 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
| Šířka: | 225 mm |
| Délka šňůry: | 1,5 m |
| Hmotnost: | 0,66 kg |
| Foukání studeným vzduchem: | Ano |
| Ochrana proti přehřátí: | Ano |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Obsah balení: | Sušák x 1 |
| Varování: | Nepoužívejte v blízkosti vody nebo ve vlhkém prostředí., Nenechávejte zařízení během používání bez dozoru., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
