Adler AD 2252 Hotelový fén bílý
Kód: AGDADLSUS0071Detailní popis produktu
Adler AD 2252 Hotelový fén bílý| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Příkon | 1600 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Odklopitelný úchyt | Ne |
| Barva | Bílá |
| Ergonomický úchop | Ano |
| Typ ovládání | Posuvník |
| Pověsitelný | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Počet teplotních nastavení | 2 |
| Počet rychlostí | 2 |
| Ochrana proti přehřátí | Ano |
| Obsah balení | Sušák x 1 |
| Varování | Nepoužívejte v blízkosti vody nebo ve vlhkém prostředí., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nenechávejte zařízení během používání bez dozoru. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 5902934833226 |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Příkon: | 1600 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Odklopitelný úchyt: | Ne |
| Barva: | Bílá |
| Ergonomický úchop: | Ano |
| Typ ovládání: | Posuvník |
| Pověsitelný: | Ano |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Počet teplotních nastavení: | 2 |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Ochrana proti přehřátí: | Ano |
| Obsah balení: | Sušák x 1 |
| Varování: | Nepoužívejte v blízkosti vody nebo ve vlhkém prostředí., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nenechávejte zařízení během používání bez dozoru. |
