BaByliss The Crimper Kulma pro dodání textury Teplé Černá, Růžová 1,8 m
Kód: AGDBBLKAR0008Detailní popis produktu
BaByliss The Crimper Kulma pro dodání textury Teplé Černá, Růžová 1,8 m| Napájecí zdroj | AC |
| Barva | Černá |
| Materiál talíře | Keramický turmalín |
| Keramický povrch | Ano |
| Teplota (max) | 200 °C |
| Technologie | Teplé |
| Počet teplotních nastavení | 5 |
| Nebezpečný pro životní prostředí | Ne |
| Bezkabelový | Ne |
| Délka šňůry | 2,7 m |
| Otočná šňůra | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair wavers |
|---|---|
| EAN: | 3030050091663 |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Barva: | Černá |
| Materiál talíře: | Keramický turmalín |
| Keramický povrch: | Ano |
| Teplota (max): | 200 °C |
| Technologie: | Teplé |
| Počet teplotních nastavení: | 5 |
| Nebezpečný pro životní prostředí: | Ne |
| Bezkabelový: | Ne |
| Délka šňůry: | 2,7 m |
| Otočná šňůra: | Ano |
