Žehlička na vlasy BABYLISS BAB2654EPE
Kód: AGDBBLPRO0045Detailní popis produktu
Žehlička na vlasy BABYLISS BAB2654EPE| Příkon | 33 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Barva | Stříbrná |
| Šířka talíře | 2,5 cm |
| Typ balení | Krabice |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Rovnání vlasů | Ano |
| Model | Žehlička na vlasy |
| Teplota (max) | 210 °C |
| Počet teplotních nastavení | 5 |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Délka šňůry | 2,7 m |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair straighteners |
|---|---|
| EAN: | 3030050091670 |
| Příkon: | 33 W |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Barva: | Stříbrná |
| Šířka talíře: | 2,5 cm |
| Typ balení: | Krabice |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Rovnání vlasů: | Ano |
| Model: | Žehlička na vlasy |
| Teplota (max): | 210 °C |
| Počet teplotních nastavení: | 5 |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Délka šňůry: | 2,7 m |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
