Žehlička na vlasy Babyliss BAB2091EPE
Kód: AGDBBLPRO0040Detailní popis produktu
Žehlička na vlasy Babyliss BAB2091EPE| Barva | Šedá |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Teplota (min) | 150 °C |
| Kontrolka | Ano |
| Příkon | 58 W |
| Model | Narovnávací kartáč |
| Rovnání vlasů | Ano |
| Ionizátor | Ano |
| Keramický povrch | Ano |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Počet teplotních nastavení | 5 |
| Bezkabelový | Ne |
| Délka šňůry | 2,7 m |
| Otočná šňůra | Ano |
| Vestavěný displej | Ne |
| Automatické vypnutí | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair straighteners |
|---|---|
| EAN: | 3030050091656 |
| Barva: | Šedá |
| Nastavitelný termostat: | Ano |
| Teplota (min): | 150 °C |
| Kontrolka: | Ano |
| Příkon: | 58 W |
| Model: | Narovnávací kartáč |
| Rovnání vlasů: | Ano |
| Ionizátor: | Ano |
| Keramický povrch: | Ano |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Počet teplotních nastavení: | 5 |
| Bezkabelový: | Ne |
| Délka šňůry: | 2,7 m |
| Otočná šňůra: | Ano |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Automatické vypnutí: | Ano |
