Philips BHS742/00 Žehlička na vlasy řady 7000 Metallic Light Purple
Kód: AGDPHIPRO0061Detailní popis produktu
Philips BHS742/00 Žehlička na vlasy řady 7000 Metallic Light Purple| Vstupní střídavé napětí | 110-240 V |
| Napájecí zdroj | AC |
| Pověsitelný | Ano |
| Indikátor teploty | Ano |
| Barva | Purpurová |
| Typ závěsu | Poutko k zavěšení |
| Keramický povrch | Ano |
| Velikost desky | 25 x 105 mm |
| Texturizování vlasů | Ne |
| Technologie | Teplé |
| Ionizátor | Ano |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Teplota (max) | 230 °C |
| Teplota (min) | 120 °C |
| Navlnění vlasů | Ne |
| Rovnání vlasů | Ano |
| Počet teplotních nastavení | 12 |
| Vysoušení vlasů | Ne |
| Doba zahřívání | 30 s |
| Model | Žehlička na vlasy |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Vestavěný displej | Ne |
| Délka šňůry | 2 m |
| Automatické vypnutí po | 30 min |
| Varování | Uchovávejte žehličku mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s vodou, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem, Nepoužívejte přístroj, pokud je poškozený. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair straighteners |
|---|---|
| EAN: | 8720689023146 |
| Vstupní střídavé napětí: | 110-240 V |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Pověsitelný: | Ano |
| Indikátor teploty: | Ano |
| Barva: | Purpurová |
| Typ závěsu: | Poutko k zavěšení |
| Keramický povrch: | Ano |
| Velikost desky: | 25 x 105 mm |
| Texturizování vlasů: | Ne |
| Technologie: | Teplé |
| Ionizátor: | Ano |
| Nastavitelný termostat: | Ano |
| Teplota (max): | 230 °C |
| Teplota (min): | 120 °C |
| Navlnění vlasů: | Ne |
| Rovnání vlasů: | Ano |
| Počet teplotních nastavení: | 12 |
| Vysoušení vlasů: | Ne |
| Doba zahřívání: | 30 s |
| Model: | Žehlička na vlasy |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Délka šňůry: | 2 m |
| Automatické vypnutí po: | 30 min |
| Varování: | Uchovávejte žehličku mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s vodou, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem, Nepoužívejte přístroj, pokud je poškozený. |
