Kulma a žehlička na vlasy 2v1 55W MAESTRO MR-263
Kód: AGDMEOPRO0007Detailní popis produktu
Kulma a žehlička na vlasy 2v1 55W MAESTRO MR-263| Vstupní napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence | 50 / 60 Hz |
| Příkon | 55 W |
| Otočná šňůra | Ano |
| Ochrana proti přehřátí | Ano |
| Zámek desky | Ano |
| Barva | Bílá, Růžové zlato |
| Maximální průměr kulmy | 2,9 cm |
| Materiál talíře | Keramický |
| Délka šňůry | 1,75 m |
| Pověsitelný | Ano |
| Rozměry dlaždic | 10 x 3 cm |
| Délka | 295 mm |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Rovnání vlasů | Ano |
| Navlnění vlasů | Ano |
| Model | Kulma a žehlička |
| Teplota (max) | 210 °C |
| Varování | Nepoužívejte přístroj, pokud je poškozený., Uchovávejte žehličku mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s vodou, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair straighteners |
|---|---|
| EAN: | 4820268322395 |
| Vstupní napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence: | 50 / 60 Hz |
| Příkon: | 55 W |
| Otočná šňůra: | Ano |
| Ochrana proti přehřátí: | Ano |
| Zámek desky: | Ano |
| Barva: | Bílá, Růžové zlato |
| Maximální průměr kulmy: | 2,9 cm |
| Materiál talíře: | Keramický |
| Délka šňůry: | 1,75 m |
| Pověsitelný: | Ano |
| Rozměry dlaždic: | 10 x 3 cm |
| Délka: | 295 mm |
| Nastavitelný termostat: | Ano |
| Rovnání vlasů: | Ano |
| Navlnění vlasů: | Ano |
| Model: | Kulma a žehlička |
| Teplota (max): | 210 °C |
| Varování: | Nepoužívejte přístroj, pokud je poškozený., Uchovávejte žehličku mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s vodou, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem |
