GA.MA GI3032 vlasový styling Žehlička na vlasy Teplé Růžová 59 W 1,9 m
Kód: AGDGMAPRO0002Detailní popis produktu
GA.MA GI3032 vlasový styling Žehlička na vlasy Teplé Růžová 59 W 1,9 m| Příkon | 59 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Napájecí zdroj | AC |
| Barva | Růžová |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Vyjímatelné desky | Ne |
| Hmotnost | 620 g |
| Velikost desky | 40 x 100 mm |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Model | Žehlička na vlasy |
| Technologie | Teplé |
| Stylizace pomocí iontů | Ne |
| Foukání studeným vzduchem | Ne |
| Auto rotating | Ne |
| Rovnání vlasů | Ano |
| Teplota (min) | 150 °C |
| Navlnění vlasů | Ne |
| Teplota (max) | 230 °C |
| Široké destičky | Ano |
| Počet teplotních nastavení | 5 |
| Pouzdro na přenášení | Ne |
| Typ displeje | LCD |
| Vestavěný displej | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Délka šňůry | 1,9 m |
| Automatické vypnutí po | 60 min |
| Otočná šňůra | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair straighteners |
|---|---|
| EAN: | 8023277128200 |
| Příkon: | 59 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Barva: | Růžová |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Vyjímatelné desky: | Ne |
| Hmotnost: | 620 g |
| Velikost desky: | 40 x 100 mm |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Nastavitelný termostat: | Ano |
| Model: | Žehlička na vlasy |
| Technologie: | Teplé |
| Stylizace pomocí iontů: | Ne |
| Foukání studeným vzduchem: | Ne |
| Auto rotating: | Ne |
| Rovnání vlasů: | Ano |
| Teplota (min): | 150 °C |
| Navlnění vlasů: | Ne |
| Teplota (max): | 230 °C |
| Široké destičky: | Ano |
| Počet teplotních nastavení: | 5 |
| Pouzdro na přenášení: | Ne |
| Typ displeje: | LCD |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Délka šňůry: | 1,9 m |
| Automatické vypnutí po: | 60 min |
| Otočná šňůra: | Ano |
